گام اول سلامت؛همین که یاد بگیریم خودمان از خودمان مراقبت کنیم

شعار بهداشتی سال: «ایمنی غذا» از مزرعه تا سفره

previous pauseresume next

تسلیت شهادت حضرت زهرا (س)

 

سر فصل كتاب آفرينش زهراست....
روح ادب و كمال و بينش زهراست....
روزي كه گشايند در باغ بهشت....
مسول گزينش و پذيرش زهراست....

صلي الله عليك يا فاطمة الزهرا

شهادت حضرت فاطمه (س) تسلیت باد

در کار خیر حاجت استخاره نیست

نباشد همی نیک وبد پایدار
همان به که نیکی بود یادگار

حمایت وهمکاری خیرین در ارتقاء سلامت جامعه برکسی پوشیده نیست .
خیر نیکوکار جناب آقای پروفسور صفائیان
از حسن نیت ، گشاده دستی و زحمات بی دریغ شما در انجام بازسازی و تجهیز واحدهای دندانپزشکی ، بهداشت محیط و حرفه ای مرکز خدمات جامع سلامت شهید شریفیان بادرود کمال تشکر و قدر دانی را داریم و از درگاه ایزد منان برای حضرتعالی سلامتی و حسن عاقبت را خواستاریم
روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نطنز

پویش هفته سلامت مردان ایرانی اول تا هفتم اسفند ماه

همانگونه که مستحضرید ، پویش هفته ملی " سلامت مردان ایران " همه ساله در هفته اول اسفد ماه با هدف اطلاع رسانی وحساس سازی گرو ههای مختلف جامعه در خصوص اولویتهای سلامت مردان کشور ، برگزار می گردد . در سال جاری ستاد برگزاری هفته مذکور ، با توجه به اهمیت وشیوع کم تحرکی در جامعه و تاثیر آن بر ابعاد سلامت آنان از بیماری های قلبی عروقی و سرطان ها به عنوان اولی ترین علل مرگ ومیر و عوامل خطر مهمی مانند چاقی و چاقی شکمی ، فشار خون بالا ، دیابت و ... تا مشکلات روانی و اجتماعی ، اسکلتی عضلانی و ... به عنوان مهمترین علل ناتوانی مردان ، موضوع فعالیت بدنی را به عنوان محور اصلی پویش فوق در سال جاری انتخاب و شعار زیر را تعیین نموده است . " ورزش ؛ کلید طلایی سلامت مردان "

مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا(س)

برگزاری مراسم سوگواری و قرائت زیارت عاشورا در ستاد شبکه به مناسبت ایام فاطمیه

جلسه بررسی وضعیت بهداشت شهر نطنز

برگزاری جلسه نیاز سنجی سلامت جامعه و بررسی نیازمندی ها و مشکلات بهداشتی شهر نطنز و روستاهای آن با حضور کارشناسان شبکه بهداشت ودرمان نطنز و نمایندگان ادارات مرتبط و معتمدین شهر در سالن اجتماعات مرکز خدمات جامع سلامت امیر المومنین نطنز

نشست صمیمانه

برگزاری نشست و جلسه هم اندیشی بهورزان و مسئولین شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نطنز و تجلیل از بهورزان نمونه سال ۱۳۹۶

پیام تسلیت

همکار محترم جناب آقای مهدی رجبی مقدم اندوه ما در غم از دست دادن     پدربزرگوار در واژه ها نمیگنجدتنها می توانیم از خداوند برایتان صبری عظیمو برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنیم

برگزاری جلسه نیازسنحی سلامت

برگزاری جلسه نیاز سنجی سلامت جامعه و بررسی نیازمندی ها و مشکلات بهداشتی شهر بادرود و روستاهای آن با حضور مسئولین مرکز خدمات جامع سلامت شهید شریفیان بادرود و پایگاه بهداشتی اریسمان و معتمدین شهر بادرود و روستاهای تابعه در سالن اجتماعات بخشداری بخش امامزاده

افتتاح پروژه بازسازی آزمایشگاه مرکزی شهرستان نطنز

پروژه بازسازی آزمایشگاه مرکزی شهرستان نطنز با حضور نماینده محترم شهرستان جناب آقای دکتر صفاری ،فرماندار محترم شهرستان جناب آقای حسنی و مدیران دستگاههای اجرائی شهرستان افتتاح گردید.
این پروژه با زیر بنای ۵۰۰ متر مربع در دوطبقه از دی ماه سال ۱۳۹۴ آغاز و با صرف اعتبار ساختمانی بالغ بر چهار میلیارد ریال و اعتبار تجهیزاتی بالغ بر دو میلیارد ریال در زمستان سال جاری پایان یافت.

آندومتریوز و ناباروری

در مورد تأثیر اندومتریوز بر ناباروری تحقیقات زیادی انجام نشده است، اما به طور کلی تصور می شود زنانی که به اندومتریوز مبتلایند برا باردار شدن با مشکلات بیشتری موجه هستند.
مطالعات نشان می دهد زنانی که به اندومتریوز سطح یک یا دومبتلا هستند(معمولاً بیماری اندومتریوز را بنا به شدت آن از سطح یک تا چهار دسته بندی می کنند) نسبت به زنان عادی برای باردار شدن به زمان بیشتری نیاز دارند و یا احتمال بارداری کمتری دارند.
همچنین به نظر می رسد هرچقدر میزان شدت اندومتریوز فرد بیشتر باشد، احتمال اینکه در باردار شدن با مشکل روبرو شود بیشتر است.

صفحه‌ها

اشتراک در شبکه بهداشت و درمان نطنز RSS